Pravidelný denní úklid

Tento úklid provádíme pouze ve firmách. Jedná se o komplexní úklidové služby kanceláří, administrativních budov, bank atd. Vypracování cenové kalkulace a zaměření ploch je bezplatné a nezávazné. V případě došlé shody a oboustranné dohody je sepsána Smlouva o poskytování prací a služeb, kde jednotlivé body smlouvy jsou individuálně konzultovány se zákazníkem dle jeho přání a potřeb. Dobu úklidu plně přizpůsobíme požadavkům zákazníka (denní, noční, za provozu).

  • Pravidelný úklid kanceláří, kuchyněk, sociálních zařízení, chodeb, jednacích místností atd., který je rozdělen na úklid denní, týdenní, měsíční a popř. i čtvrtletní dle dohody a přání zákazníka. Při denním úklidu zajišťujeme např. lokální setření prachu ze všech dosažitelných míst a volně přístupných ploch nábytku, vyprázdnění odpadkových košů a přesun odpadu na určené místo, mytí a dezinfekce toaletních mís a mušlí, vysávání frekventovaných ploch, doplnění hygienického materiálu atd. Při týdenním úklidu celoplošné setření prachu z vodorovných ploch nábytku, celkové vysátí ploch koberců, celkové vytření podlah příslušnou chemií atd.
  • Dodávky hygienických a toaletních pomůcek
  • Možnost zajištění dodání a montáže zásobníků tekutých mýdel, papírových ručníků, wc papírů apod.
  • Možnost periodického mytí oken, čištění koberců, podlah aj. dle požadavků zákazníka
 


Úklidové práce

Nabízíme služby v oblasti kompletního úklidu pro firmy i domácnosti v Praze a okolí. Můžete využít stálý denní úklid kanceláří a administrativních budov. Dále i úklid jednorázový, po řemeslnících při rekonstrukci, při dokončení staveb, mytí oken, čištění koberců aj.

Pravidelný úklid

Jednorázový úklid

Prodej drogerie

Navštivte náš internetový obchod s drogerií. Nabízíme úklidové prostředky známých i méně známých značek.Vycházíme ze zkušeností s těmito výrobky při našich úklidových službách.V našem obchodě není pro nákup nutná registrace.

Do obchodu