Úklidový servis - Kylie| www.uklidovy-servis.eu

„Pokud nebudete spokojeni s našimi službami, oznamte to nám. Budete-li spokojeni, řekněte to všem“

Každý den přemýšlíme jak co nejlépe vyhovět našim zákazníkům, tak aby se k nám rádi vraceli a byli s našimi službami spokojeni. Tato cesta bývá v dnešním světě velmi obtížná, a proto je tady tým, který tvoří základy naši úklidové firmy a řídí kolektiv pracovníků úklidu, kteří realizují zakázky.


Kdo tedy tvoří základy našeho týmu?

Prvním a zároveň posledním článkem firmy je Petr Horák. Veškeré dění ve firmě probíhá pod jeho dohledem. Snaží se být nablízku zákazníkům i zaměstnancům. Oslovíte-li firmu k vypracování nabídky našich služeb, je téměř jisté, že se s ním setkáte.
Kontakt: 739 001 068, horak@kylie.cz
Pokud narazíme na nějaký technický problém při realizaci zakázek první, kdo ho v klidu začne řešit, je technik Karel Vykusa. Má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, které jsou v dnešní době nutností při cestě k rozšíření spokojených zákazníků. Mezi našimi zákazníky je oblíbený, zejména svým klidným vystupováním a profesionálním přístupem ke své práci.
Kontakt: 732 544 260

 


Úklidové práce

Nabízíme služby v oblasti kompletního úklidu pro firmy i domácnosti v Praze a okolí. Můžete využít stálý denní úklid kanceláří a administrativních budov. Dále i úklid jednorázový, po řemeslnících při rekonstrukci, při dokončení staveb, mytí oken, čištění koberců aj.

Pravidelný úklid

Jednorázový úklid

Práce ve výškách

Provádíme tyto výškové práce: mytí oken a všech prosklených ploch, čištění fasád od pavučin včetně postřiku proti výskytu pavouků, věšení reklamních poutačů, montáž ochranných prvků proti ptactvu, výškové práce provádíme z lana, vysokozdvižné plošiny a mobilního lešení

Více zde

Prodej drogerie

Navštivte náš internetový obchod s drogerií. Nabízíme úklidové prostředky známých i méně známých značek.Vycházíme ze zkušeností s těmito výrobky při našich úklidových službách.V našem obchodě není pro nákup nutná registrace.

Do obchodu